NOVÝ RENAULT RAFALE
E-TECH HYBRID

míříme vysoko a přetváříme sami sebe
motorizace E-Tech full hybrid 200k a E-Tech 4x4 300k¹
dojezd až 1 100 km²
s integrovanými³ službami Google a více než 50 dostupnými aplikacemi⁴

1k dostání později
2s plnou nádrží podle údajů WLTP
3Google, Google Play, Android Auto a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC
4podle země

200 k

Pohonná jednotka E-Tech full hybrid

300 k

motorizace E-Tech 4x4

1 100 km

dojezd

984 cm²

obrazovka openR + head-up displej

raf-1.webp

Design modelu Renault Rafale je inspirován leteckou technikou a připomíná jemný, oblý tvar trupu letadla. Výsledkem důkladného vývoje je karoserie typu sportback, která svými čistými liniemi zapadá do celkové siluety, aniž by narušovala její harmonii, a představuje tak dynamické a sportovní SUV kupé.

Renault Rafale

komfort a světlo

Tato technologie poskytuje velkou panoramatickou střechu solarbay® , která se podle potřeby ztmavuje a zesvětluje. Sami si určíte, kolik světla chcete, pomocí čtyř dostupných režimů průhlednosti – komfort na míru.

agilita a stabilita

Při nízkých rychlostech natáčí 4Control Advanced zadní kola až o 5° v opačném směru než přední kola, takže poloměr otáčení je srovnatelný s městským vozem. Při rychlosti nad 50 km/h se zadní kola natáčejí za účelem zlepšení stability až o 1°.

active driver assist

Active driver assist kombinuje inteligentní adaptivní tempomat se systémem „Stop & Go“ a vycentrováním jízdy v jízdním pruhu. Udržuje bezpečnou vzdálenost, reguluje rychlost podle stavu vozovky a zajišťuje udržování vozidla ve středu jízdního pruhu. Když se provoz zpomalí, systém umožní automatické zastavení a rozjezd vozidla.

Prodáváme vozy značek