O dealerství

Koncem roku 2002 zápisem do OR, byla založena nová společnost BON-CAR Svitavy, s.r.o. jejímž podnikatelským záměrem je poskytování komplexních služeb na vysoké úrovni od prodeje nových osobních a užitkových vozů, servisu, poradenství až po prodej příslušenství značky RENAULT a DACIA

01.jpg

dealer2013.jpg

Co Vám nabízíme:

 • Servis vozů Renault a Dacia, opravy vozů i ostatních značek
 • Karosářské a lakýrnické práce, opravy bouraných vozů
 • Diagnostika, geometrie kol, zkušebna brzd
 • Kontrola, plnění a dezinfekce klimatizací
 • Pneuservis, přezouvání a uskladňování pneumatik
 • Výměny čelních a bočních skel
 • Pískování skel - ochrana vozu před odcizením
 • Lepení okenních fólíí
 • Prodej náhradních dílů a autodoplňků
 • Prodej a montáž např. tažné zařízení, střešní nosiče, koberce, vany do kufrů, GPS, satelitní vyhledávací systémy
 • Nádradní vozy pro klienty servisu
 • Půjčovna vozů, osobních a užitkových dodávek, nákladních a moto vozíků, podvalu na odtah vozů
 • Nanotechnologie. Ošetření povrchů různého druhu povlakem velikosti NANO

O nás ve zkratce

Koncem roku 2002 zápisem do OR, byla založena nová společnost BON-CAR Svitavy, s.r.o. jejímž podnikatelským záměrem je poskytování komplexních služeb na vysoké úrovni od prodeje nových osobních a užitkových vozů, servisu, poradenství až po prodej příslušenství značky RENAULT a DACIA. Za společností BON-CAR Svitavy, s.r.o. stojí tři velmi silní investoři, kteří garantují spolehlivost a serióznost společnosti. Náš autosalon najdete ve Svitavách v místě za čerpací stanicí Benzina ve směru výjezdu na Olomouc. Daný objekt byl projekčně zpracován a vybaven technologiemi dle požadavků současného trhu a předpokládaných očekávání zákazníků.

Náš autosalon a autoservis disponuje nejmodernější servisní technologii např.: laserova osmisenzorová geometrie, válcová zkušebna brzd a tester tlumičů řízený počítačem, servisní diagnostika vozů Renault a Dacia, pneuservis, kontrola a plnění klimatizace apod. Odborně a precizně provedeme opravy bouraných vozů, výměny čelních a všech ostatních skel i na vozech jiných značek. Nabízíme i doplňkové služby jako je pneuservis, prodej náhradních dílů a pneumatik. Nabízíme pískování skel vozů.

Pro komfort našich klientů jsou k dispozici náhradní vozy, půjčovna osobních a užitkových vozů, osobní dodávky až pro 9 osob, nákladního přívěsného vozíku, vleku na  3 motorky a vleku na auto. Dále poskytujeme i odtahovou službu. Novou službou určenou pro zdravotnická zařízení je půjčovna převozové sanity.

Pro klienty se zájmem o koupi nového vozu máme nově zbudovaný testovací polygon, na kterém si můžete vyzkoušet jízdu v náročném terénu a otestovat si prakticky dobré vlastnosti a výkony  našich vozů RENAULT a DACIA při průjezdu nerovným terénem.

Tímto Vás srdečně zveme na testovací jízdu !

Pro bližší informace navštivte jednotlivé sekce na našich stránkách.

Jsme připraveni splnit veškeré Vaše očekávání,  Na Vaši návštěvu  se těší společnost BON-CAR Svitavy, s.r.o.

Společnost BON-CAR s.r.o. se při odborném vzdělávání svých zaměstnanců účastní projektu Ministerstva průmyslu a obchodu Operační program - Rozvoj lidských zdrojů. Více informací o tomto programu na www.czechinvest.org. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu.

esf.jpg

Prodáváme vozy značek
Renault Dacia