Volná místa

Přijímací technik – servis vozů Renault a Dacia

Pracovní náplň:

Příjem vozů do opravy, zpracovávání agendy  při příjmu vozů do opravy, zpracování zakázky, fakturace zakázky, komunikace a agenda pro pojišťovny  a leasingové společnosti, organizování práce mechaniků, komunikace s klienty, spolupráce s oddělením nových vozů a skladem náhradních dílů.

Požadujeme :

středoškolské vzdělání s maturitou – technický směr,  praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC, řidičský průkaz, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem, smysl pro týmovou spolupráci, čistý trestní rejstřík

Nabízíme :

výborné mzdové podmínky,  odměny závislosti na výkonu servisu,  pět týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na důchodové připojištění,   firemní dovolenkové pobyty, firemní akce, firemní vzdělávání a profesní růst, moderní pracovní prostředí,  přátelský kolektiv a zázemí dlouhodobě stabilní a prosperující společnosti. Bližší podrobnosti při osobním pohovoru.

Nástup:

ihned

Nabídky se životopisem zasílejte na kontaktní email, do předmětu uvádějte:  Pracovní pozice servisní technik

Kontaktní email: [javascript protected email]

Kontaktní osoba : Bc. Lopatníková Helena

Renault O nás Volná místa
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios